Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Sú to dva týždne, čo bola poškodená vahadlová studňa. Tento víkend, t.j. v nedeľu, sa zišli ľudia z Podhorian, ktorým nie je ľahostajný  smutný osud vahadlovej studne. Každý, komu záleží na skrášľovaní našej obce, priložil v niečom ruku k dielu. Výsledkom je, že vahadlová studňa  už  stojí v plnej svojej kráse ako predtým. Príjemne ma prekvapili nezávislí kandidáti na poslancov do OZ, ktorých  som vôbec ani neoslovil a priznám sa úprimne, ani som s nimi nerátal. Zaistili v lese výrub stromu, dopravu, prípravu na osadenie vahadla na pôvodné miesto a autožeriav. Týmto činom dokázali, že sú správni kandidáti na post poslancov a záleží im na skrášlení našej obce. Občania Podhorian ďakujú všetkým, ktorí pomáhali pri obnove a zvlášť Norbertovi Kissovi, Ing. Štefanovi Kňaškovi, Ing. Mariánovi Ragasovi a Mgr. Danielovi Bihányovi. Verím, že tento pekný čin ocenia obyvatelia Podhorian vo voľbách.
Prajem Vám šťastnú ruku pri komunálnych voľbách do OZ 10. novembra 2018.

Hlasujte s rozumom a vyberajte srdcom.

S pozdravom bývalý poslanec, vinohradník a slobodný občan Podhorian z Mecheníc
Zoltán Fülöp.

P.S. Na nenávistné príspevky nereagujem. Je to pod moju úroveň. Ale nedá  mi to. Teraz spravím výnimku. Kopli ste si do mňa a to sa vám podarilo. Lebo inšie ani nedokážete. Aj toto svedčí o charaktere a duchovnej chudobe prispievateľov. Najprv si zistite a overte fakty a nielen z počutia od malého chlapca a potom  mu to celé ,,zhltnete aj s navijakom“. Položte si sami pre seba otázku. Čo som spravil pre svoju obec? Aby ste dlho nemuseli rozmýšľať, napoviem. NIČ!

Klebety, ohováranie
vznikajú zo závisti,
ktorá je najväčšou
formou uznania.
Pretože, najviac
Vás odsudzujú zato,
čo Vám závidia.
Úprimnosť je drahý
dar, dar ktorý od
lacných a hlúpych
ľudí nemôžeš
čakať.